تماس با ما
تماس با ما
تماس با ما

سیاست مرجوعی و عودت

تماس با ما

اندی واوا

هدف اصلی مجموعه اندی واوا همیشه رضایت کامل مشتریان خود است چرا که سرمایه ما شما هستید، اما در این بین ممکن است مشتریانی درشرایطی خاص محصول خریداری شده را مرجوع یا تعویض نماید که در این صورت مفاد زیر به عنوان شرایط قانونی حاکم بر خرید اینترنتی، معتبر و مورد توافق طرفین خواهد بود:

1- شما منوط به موارد زیر می توانید ظرف مدت هفت روز کاری اقدام به انصراف خود از خرید نماید:

 1. کالای خریداری شده باز نشده و پلمپ باشد.
 2. هزینه باز پس فرستادن کالا بر عهده خریدار می‌باشد.
 3. نظر به انتخاب روش تحویل کالا توسط مشتری، زمان آغاز مدت هفت روز کاری انصراف از خرید طبق تاریخ تحویل کالا توسط شرکت به کالا رسان مناط اعتبار می‌باشد.

2- چناچه کالای خریداری شده توسط مشتری با کالای ارسال شده توسط شرکت از نظر(جنس، برند، رنگ) متفاوت باشد مشتری باید حداکثر ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا از کالا رسان، کالا را باتوجه به شرایط ذیل به شرکت عودت نماید:

 1. هزینه عودت کالا بر عهده شرکت خواهد بود.
 2. زمان محاسبه عودت کالا در فرض فوق از سوی مشتری تاریخ مندرج در قبض تحویل کالا به کالا رسان خواهد بود.

 

3- خریدار مکلف است بلافاصله حین دریافت کالا از کالارسان و در مقابل وی اقدام به بازگشایی کالای خریداری شده از بسته یا پاکت و غیره نماید.

چنانچه کالای خریداری شده دارای عیوب ظاهری مانند  باشد از تحویل کالا اجتناب نموده و در غیر اینصورت تحویل کالا توسط کالا رسان به خریدار به منزله تایید صحت و سلامت فیزیکی کالا بوده و شرکت ادعای بعدی خریدار در این خصوص را نمی‌پذیرد.

4-چنانچه کالای خریداری شده توسط مشتری به دلیل عدم موجودی کالا قابل تحویل نباشد، شرکت مکلف است وجه دریافتی را ظرف مدت 72 ساعت کاری به خریدار عودت نماید. عودت وجه منوط به اعلام شماره حساب بانکی از طریق تماس تلفنی واحد لجستیک خواه بود .در صورت تاخیر در اعلام حساب بانکی هیچ مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.


** شرایط کلی در بازگشت کالا :

 1. از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش اندی واوا، جداً خودداری کنید.
 2. برای بازگشت، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود.
 3. حتما قبل از تحویل کالا به ارسال کننده از 6 جهت در پس زمینه سفید از محصول و بسته بندی تصویر برداری کرده و نزد خود نگه دارید تا در صورت نیاز برای کارشناسان این اندی واوا ارسال نمایید.
 4. اگر کالا به علت مغایرت یا خرابی با روش های پست یا تیپاکس ارسال ‌شود می‌بایست حتما فرم درخواست بیمه توسط ارسال کننده تکمیل شود. در غیر اینصورت جهت ارسال کالا به دلایلی مثل انصراف از خرید و استفاده از مهلت تست 7 روزه قویا توصیه می‌گردد، کالا بصورت بیمه دار ارسال شود چرا که ملاک کارشناسان اندی واوا تحویل سالم کالا از مامور ارسال است.
 5. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید).
 6. از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را به فاکتور منگنه و همراه بسته ارسال کنید.
 7. اگر ساکن تبریز هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با ما تماس بگیرید.
 8. از نوشتن آدرس روی جعبه اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته و ارسال کنید.
 9. بسته خود را به آدرس:  آ.ش ـ تبریز  ارسال کنید.
 10. پس از دریافت و پذیرش کالا توسط کارشناسان ما، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، تا حداکثر یک هفته زمان خواهد برد.
 11. از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۷۲ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

** خواهشمند است قبل از درخواست مرجوع یا تعویض، حتما تمامی شرایط و الزامات به دقت مطالعه گردد. **